Leszczyna 132, 32-733 Trzciana
tel:/fax: 14 613 60 36

Dostęp do edziennika jest BEZPŁATNY

20
25-03-2020

Dostęp do edziennika przez TELEFON i komputer jest CAŁKOWICIE DARMOWY

Zapewniam, że dostęp do edziennika zarówno korzystając z komputera czy telefonu jest w pełni darmowy. Wyświetlają się oceny, wiadomości, ogłoszenia, zadania domowe. Ważne, aby szczególnie w przypadku korzystania z telefonu logować się (standardowo, tak jak na komputerze) przez wyszukiwarkę wpisując https://portal.librus.pl/szkola - librus rodzina - librus synergia - zaloguj. Taki sposób logowania powoduje, że dostęp do wszystkich danych jest całkowicie bezpłatny.

Osoby, jednak które chcą skorzystać z aplikacji Librus i bardziej zaawansowanej formy edziennika, która powiadamia rodzica i ucznia bez konieczności logowania pojawia się informacja o konieczności dokonania płatności. Aczkolwiek zapewniam, że standardowe logowanie się przez wyszukiwarkę daje takie same możliwości rodzicom i uczniom.

Informuję również, że dzisiejszy dzień pokazał jak wiele osób korzysta z dziennika elektronicznego Librus. System w pewnych momentach był wyjątkowo obciążony, a korzystanie z niego było uciążliwe. Najwyraźniej trudności dotykają nas wszystkich, nawet bazujących na co dzień w świecie cyfrowym :) Librus zapewnia nas jednak o monitorowaniu sytuacji i usprawnianiu systemu. Proszę jednak spokojnie podejść do sprawy, zalogować się można o różnych porach, czas na wykonanie zadań jest również rozsądny (jeden tydzień) tak, aby właśnie nie sprawiać jakiegoś napięcia i nerwowej atmosfery :)

0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły: Konta dostępu do dziennika elektronicznego dla rodziców klas I-III Udział w warsztatach "uDOSTĘPniacze" "Grzeczność jest zawsze modna" - apel SU 12 listopada jest dniem wolnym! JESTEŚMY W POWIECIE!!!