Leszczyna 132, 32-733 Trzciana
tel:/fax: 14 613 60 36

Dziennik elektroniczny - komunikat

159
4-03-2020

Informujemy, że uczniowie klas IV-VIII  otrzymali kody dostępu do dziennika elektronicznego wraz z instrukcją obsługi dziennika. Uczniowie logują się na swoje konto przez stronę https://rodzina.librus.pl. Państwo, rodzice uczniów klas I-VIII, otrzymają kody do profilu rodzica podczas zebrania 19 marca. 

 

Drodzy Państwo, mając na uwadze dobro i rozwój uczniów, nasza szkoła postanowiła wdrożyć system dziennika elektronicznego. Umożliwi on Państwu bieżące, bezpłatne monitorowanie frekwencji i postępów w nauce dzieci, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo i poufność.

Za pomocą systemu każdy rodzic oraz uczeń będzie mógł:

- sprawdzać oceny ucznia,

- otrzymywać gotowe analizy jego postępów w nauce,

- na bieżąco monitorować listy nieobecności,

- odczytywać ogłoszenia szkolne,

- sprawdzać plan lekcji,

- korzystać z pomocy technicznej.

0.0
Ostatnia modyfikacja: roda 04 marzec 2020 11:33
Powiązane artykuły: Instrukcja logowania się do dziennika elektronicznego Komunikat dla rodziców oddziału przedszkolnego Komunikat - kształcenie na odległość przedłużone Dostęp do edziennika jest BEZPŁATNY Materiały do nauki w dzienniku elektronicznym Komunikat w sprawie niewybuchu na terenie przyszkolnym Superferie 2020 - komunikat UG W Trzcianie Komunikat dla rodziców: Trwają zapisy na "Polską Noc kabaretową" Komunikat Małopolskiego Kuratora Oświaty w sprawie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimn Komunikat dotyczący programu - Jeżdżę z głową !!!