Leszczyna 132, 32-733 Trzciana
tel:/fax: 14 613 60 36

Konta dostępu do dziennika elektronicznego dla rodziców klas I-III

175
21-03-2020

Szanowni Państwo,

W związku z zapowiedzią MEN przedłużenia zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkole, chciałabym umożliwić rodzicom i dzieciom klas I-III systematyczny kontakt z nauczycielami. W tym celu zostaną wysłane do Państwa kody dostępu poprzez wiadomość na Messenger lub sms-em. Dołączamy również instrukcję w załączniku, która w bardzo przejrzysty sposób pokazuje jak należy postępować, aby bezproblemowo zalogować się do systemu.

Instrukcja logowania rodzica

Otrzymają Państwo kod dostępu RODZICA (poprzez to konto mogą Państwo kontaktować się z nauczycielami, wysłać wiadomości z zapytaniem o sprawy wychowawcze i dydaktyczne, usprawiedliwiać nieobecności, zwalniać dzieci; w związku z tymi możliwościami ważne, aby nie udostępniać danych rodzica swoim dzieciom!) oraz kod dostępu UCZNIA (na to konto nauczyciele będą wysyłać materiały do nauki, wiadomości i komunikaty do uczniów). Sytuacja uczniów najmłodszych jest wyjątkowa i pomoc Państwa absolutnie konieczna w kwestii korzystania z systemów online, a do których zostaliśmy zobligowani przez MEN. W razie jakichkolwiek problemów z zalogowaniem się, proszę kontaktować się pod adresem: agata.krawczyk@pspleszczyna.pl. Pragnę zaznaczyć, że w przypadku zagubienia danych do konta, sekretariat ma możliwość wygenerowania nowych danych.

Dyrektor szkoły PSP w Leszczynie

Agnieszka Adamus

 

0.0
Ostatnia modyfikacja: sobota 21 marzec 2020 09:39
Powiązane artykuły: Dostęp do edziennika jest BEZPŁATNY Wsparcie psychologiczne dla dzieci, rodziców i nauczycieli w czasie pandemii koronawirusa Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i I klasy - przypomnienie! Materiały do egzaminu ósmoklasisty Rekrutacja do klasy I Publicznej Szkoły Podstawowej w Leszczynie na rok szkolny 2020/2021 Materiały do nauki dla klas I-III Wyjazd klas 0-III na spektakl teatralny "SHREK" Życzenia od Rady Rodziców Ślubowanie klasy I - 2019/20 Wyjazd na kabaret - dla rodziców