Leszczyna 132, 32-733 Trzciana
tel:/fax: 14 613 60 36

Instrukcja logowania się do dziennika elektronicznego

306
12-05-2020

 

Instrukcja logowania rodzica

Dostęp do edziennika przez TELEFON i komputer jest CAŁKOWICIE DARMOWY

Dostęp do edziennika zarówno korzystając z komputera czy telefonu jest w pełni darmowy. Wyświetlają się oceny, wiadomości, ogłoszenia, zadania domowe. Ważne, aby szczególnie w przypadku korzystania z telefonu logować się (standardowo, tak jak na komputerze) przez wyszukiwarkę wpisując https://portal.librus.pl/szkola

 - librus rodzina - librus synergia - zaloguj. Taki sposób logowania powoduje, że dostęp do wszystkich danych jest całkowicie bezpłatny.

Osobom, które chcą skorzystać z aplikacji Librus i bardziej zaawansowanej formy edziennika, która powiadamia rodzica i ucznia bez konieczności logowania się,  pojawia się informacja o konieczności dokonania płatności. Aczkolwiek zapewniam, że standardowe logowanie się przez wyszukiwarkę daje takie same możliwości rodzicom i uczniom.

 

0.0
Ostatnia modyfikacja: wtorek 12 maj 2020 16:56
Powiązane artykuły: BĄDŹ KREATYWNY NIE DAJ SIĘ NUDZIE !!! Dostęp do edziennika jest BEZPŁATNY Wsparcie psychologiczne dla dzieci, rodziców i nauczycieli w czasie pandemii koronawirusa Sukces naszych uczennic w Gminnym Konkursie Językowo - Ortograficznym 2019 „ Misie znane i nieznane" I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym 2019 Sukces uczniów PSP w Leszczynie w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Z Bajem w świecie lektur" II miejsce w Konkursie Matematycznym „Myślę i liczę" Nagroda III stopnia w konkursie SUKCES W KONKURSIE "PRZEDSZKOLAKI KOLĘDUJĄ"