Leszczyna 132, 32-733 Trzciana
tel:/fax: 14 613 60 36

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

69
29-08-2019

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019


Konkursy

 

Lp.

Konkurs

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Lokata

Nauczyciel przygotowujący

1.

Konkurs Plastyczny

Adrian Zym

0

wyróżnienie

U. Szczepanik

5.

Gminny Konkurs Ortograficzny  „Mistrz Ortografii klas II”

 Radosław Zdebski

2

 

 

I miejsce w gminie w kategorii klas II

M. Matras

 

 

 

5.

Gminny Konkurs Czytelniczy” Z Bajem wśród lektur”

Filip Burkowicz

2

 

III miejsce w gminie w kategorii klas II

M. Matras

 

 

7.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Logiczne Myślenie.

Radosław Zdebski

2

wyróżnienie

M. Matras

8.

Powiatowy Konkurs Matematyczny   „Mistrz Matematyk”

Jakub Drożdż

3

III miejsce

J. Król

9.

Gminny Konkurs Matematyczny „Myślę i liczę”

Jakub Drożdż

3

II miejsce

J. Król

10.

Gminny  Konkurs Czytelniczy „Z Bajem  w świecie lektur”

Jakub Drożdż

3

I miejsce

J. Król

11.

XXVIII Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Jakub Drożdż

3

wyróżnienie

J. Król

12.

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia „Mistrz Logicznego Myślenia”

Mateusz Tworzydło

3

Laureat

J. Król

13.

Gminny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”

Mateusz Tworzydło

3

II miejsce

J. Król

Lp.

Konkurs/

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Lokata

Nauczyciel przygotowujący

1.

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Joanna Jaworska

4

II miejsce

G. Mech

2.

Gminny konkurs czytelniczy „Czytam, bo lubię”

Wiktoria Drożdż

4

III miejsce

B. Stalmach

3.

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Bartłomiej Kurczak

5

 

IV miejsce

J. Babral

4.

Ogólnopolski Konkurs matematyczny „Świetlik”

Bartłomiej Kurczak

5

wyróżnienie

M. Łącka

5.

Ogólnopolski Konkurs „Kangur matematyczny”

Filip Kruczyński

5

 

wyróżnienie

A. Krawczyk

 

6.

Gminny Konkurs Matematyczny

Filip Kruczyński

5

I miejsce

A. Krawczyk

 

7.

XX Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Mam talent

Laura Chojecka

6

I miejsce

A. Dziedzic

8.

Konkurs matematyczny ogólnopolski „Logiczne myślenie”

Julia Krawczyk

6

wyróżnienie

A. Krawczyk

9.

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny”

Julia Krawczyk

6

Wynik bardzo dobry

A. Krawczyk

10.

XIV Olimpiada Matematyczna Juniorów

Gabriela Pietras

8

laureatka

A. Krawczyk

11.

Brązowy medal w Międzynarodowych Zawodach Matematycznych w Hanoi (Wietnam)

Gabriela Pietras

8

laureatka

A. Krawczyk

12.

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

Gabriela Pietras

8

laureatka

A. Krawczyk

13.

Konkurs Matematyczny „Kangur”

Gabriela Pietras

8

laureatka

A. Krawczyk

14.

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny”

Gabriela Pietras

8

laureatka

A. Krawczyk

15.

Konkurs matematyczny ogólnopolski „Logiczne myślenie”

Mateusz Stochel

8

wyróżnienie

A. Krawczyk

16.

Małopolski Konkurs z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

Gabriela Pietras

8

finalistka

A. Mucha

17.

Konkurs historyczny tematyczny org. KO Kraków

Weronika Tworzydło

3G

finalistka

M. Smoleń-Drabik

S. Patalita

18.

Konkurs historyczny tematyczny org. KO Kraków

Anna Pawlik

3G

laureatka

M. Smoleń-Drabik

S. Patalita

19.

Konkurs historyczny tematyczny org. KO Kraków

Klaudia Rosiek

3G

laureatka

M. Smoleń-Drabik

S. Patalita

20.

Konkurs matematyczny ogólnopolski „Logiczne myślenie”

Mariusz Wątroba

3G

wyróżnienie

A. Krawczyk

21.

Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej

Anna Pawlik

3G

I miejsce

A. Dziedzic

22.

Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej

Anna Pawlik

Izabela Stary

 

3G

III miejsce

II miejsce

M. Waligóra

23.

Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”– II miejsce)

 

Drużynowo: GabrielaTworzydło Julia Krawczyk, Patryk Krawczyk, Piotr Kuchnik

5-6

II miejsce

M. Waligóra

24.

Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”

Drużynowo:

Natalia Paciorek, Mateusz Stochel, Marcin Ujejski

8

II miejsce

M. Waligóra

25.

Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej

Klaudia Rosiek

3G

I miejsce

M. Waligóra

 

Zawody sportowe

 

Lp.

Konkurs/zawody sportowe

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Lokata

Nauczyciel przygotowujący

1.

Gminne Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Klara Wójcik

IV

II miejsce

S. Tracz

2.

Gminne Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Milena Witoniowska

V

II miejsce

S. Tracz

3.

Gminne Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Klaudia Gładysz

VI

I miejsce

S. Tracz

4.

Gminne Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Tobiasz Roman

VI

II miejsce

S. Tracz

5.

Gminne Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Karol Chojecki

VI

IV miejsce

S. Tracz

6.

Gminne Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Laura Chojecka

VI

VI miejsce

S. Tracz

7.

Gminne Igrzyska Dzieci w halowej piłce nożnej dziewcząt

Martyna Piech/br/, Klaudia Gładysz/kpt/, Laura Chojecka, Oliwia Kaja, Dominika Stochel, Kornelia Chojecka,

Julia Duś,

Julia Krawczyk, Julia Lękawa, Gabriela Tworzydło, Melania Wójcik

VI

I miejsce

S. Tracz

8.

Gminne Igrzyska Dzieci w halowej piłce nożnej chłopców

Jan Kuchnik, Tymoteusz Cebula,

Tobiasz Roman,

Karol Chojecki, Mieszko Chojecki, Mateusz Mróz, Patryk Witoniowski,

Kamil Stochel

4, 5, 6

II miejsce

S. Tracz

9.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej dziewcząt

 Oliwia Roman, Julia Skolik, Dominika Szewczyk, Aleksandra Gacek, Wiktoria Bratek, Weronika Tworzydło, Gabriela Sławęta, Martyna Karteczka, Martyna Skiba 

7, 8, III g

II miejsce

 S. Tracz

10.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców

Mateusz Stochel, Nikodem Kukla,

Tomasz Stalmach, Mariusz Wątroba, Wiktor Pyrz, Bartłomiej Krzyszkowski, Konrad Pawłowski, Kacper Mucha, Karol Krzysiek,

Marcin Ujejski

8, IIIg

II miejsce

 S. Tracz

11.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Marcin Ujejski

8

I miejsce

 S. Tracz

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Martyna Karteczka

7

III miejsce

 S. Tracz

12.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Nikodem Kukla

IIIg

V miejsce

 S. Tracz

13.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Martyna Karteczka, Oliwia Roman, Julia Skolik

7, IIIg

II miejsce

 S. Tracz

14.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Marcin Ujejski, Nikodem Kukla, Mariusz Wątroba

8, IIIg

II miejsce

 S. Tracz

15.

Gminne Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Klaudia Gładysz 

6

I miejsce

 S. Tracz

16.

Gminne Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Martyna Piech

6

III miejsce

 S. Tracz

17.

Gminne Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Klaudia Gładysz, Martyna Piech, Oliwia Kaja

6

I miejsce

 S. Tracz

18.

Gminne Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

 Karol Chojecki, Tobiasz Roman, Tymoteusz Cebula

6

II miejsce

 S. Tracz

19.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym

Klaudia Gładysz 

6

III miejsce

S. Tracz

20.

Gminne Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców

T. Cebula,      K. Chojecki,    T. Roman,      A. Sławęta,      J. Kuchnik

6

II miejsce

S. Tracz

21.

Gminne Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt

K. Chojecka,   L. Chojecka,    J. Duś,            K. Gładysz,     O. Kaja,           J. Krawczyk,   J. Łękawa,     M. Piech,       D. Stochel,    M. Wójcik, G.Tworzydło

6

I miejsce

S. Tracz

22.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

Bartłomiej Krzyszkowski /bramkarz/, Mariusz Wątroba /kapitan/, Sebastian Chojecki, Hubert Grudzień, Nikodem Kukla, Konrad Pawłowski, Wiktor Łękawa, Wiktor Pyrz, Tomasz Stalmach

7, 8, IIIg

I miejsce

 S. Tracz

23.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

Martyna Skiba /bramkarka/, Julia Skolik /kapitan/, Wiktoria Bratek, Agata Brzegowa, Aleksandra Gacek, Dominika Szewczyk, Oliwia Roman, Weronika Tworzydło, Gabriela Sławęta, Justyna Adamczyk, Martyna Karteczka

7, 8, IIIg

II miejsce

 S. Tracz

24.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt

Klaudia Gładysz/kpt/, Julia Duś i Martyna Piech/bramkarki/, Oliwia Kaja,

Laura Chojecka, Dominika Stochel,

Melania Wójcik, Julia Łękawa , Julia Krawczyk, Gabriela Tworzydło, Kornelia Chojecka

6

II miejsce

 S. Tracz

25.

VI Gminny Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja

Agata Adamczyk

7

I miejsce

 S. Tracz

26.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

Mateusz Stochel/bramkarz/, Nikodem Kukla, Mariusz Wątroba, Wiktor Pyrz, Tomasz Stalmach, Karol Krzysiek, Marcin Ujejski 

8, IIIg

I miejsce

 S. Tracz

 

 

Gratulacje!!!

 

 

 

0.0
Ostatnia modyfikacja: sobota 14 wrzesie 2019 08:53
Powiązane artykuły: Uczniowie w roli nauczycieli WARUNKI UBEZPIECZENIA UCZNIÓW w roku szkolnym 2019/2020 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego 2019/2020 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 Podsumowanie osiągnięć czytelniczych w roku szkolnym 2018/2019 Delegacja uczniów w Novska, Chorwacja Sukces uczniów PSP w Leszczynie w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Z Bajem w świecie lektur" LEKCJE BIBLIOTECZNE 2018/2019 Sukcesy uczniów w konkursach Kuratorium Oświaty