Leszczyna 132, 32-733 Trzciana
tel:/fax: 14 613 60 36

Sprzęt do nauki tenisa ziemnego dla naszych uczniów

137
5-09-2020

Nagroda w postaci profesjonalnego sprzętu do nauki tenisa ziemnego o wartości 1500 zł tj. 20 rakietek do tenisa ziemnego, 4 siatki oraz zestaw piłek dotarła do naszej szkoły. Przyznanie nagrody jest wynikiem znalezienia się wśród zwycięzców  ogólnopolskiej akcji promującej aktywność fizyczną wśród dzieci "Dzieciaki do rakiet". 

Sukces w konkursie był możliwy dzięki oddanym głosom na naszą szkołę w ilości 8929 głosów zdobytych w ciągu dwóch tygodni. Jest to imponująca ilość w szczególności dla naszej małej społeczności. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów, rodziców, społeczności lokalnej i wielu życzliwych nam osób marzenie o nowym sprzęcie sportowym stało się realne. Dziękujemy za każdy oddany głos, za wsparcie i wytrwałość w głosowaniu na pracę konkursową naszej szkoły. Dzięki Wam nasi uczniowie już od najmłodszych lat będą mogli stawiać pierwsze tenisowe kroki i odkrywać nowe sportowe pasje, a pierwsze zajęcia już pokazały jaką radość sprawia im uprawianie nowego sportu:)

0.0
Ostatnia modyfikacja: sobota 05 wrzesie 2020 08:40
Powiązane artykuły: Informacja dotycząca ubezpieczenia uczniów Informacje dla rodziców i uczniów Użyczenie laptopa szkolnego na czas nauki zdalnej Materiały do nauki dla klas I-III Materiały do nauki w dzienniku elektronicznym Osiągnięcia uczniów w I półroczu 2019/2020 Wizyta uczniów naszej szkoły w remizie OSP w Leszczynie 2020 Sukces naszych uczennic w Gminnym Konkursie Językowo - Ortograficznym 2019 Projekt "Planeta Kreatywnych. Inżynier 4.0". Warsztaty dla naszych uczniów na Politechnice Uczniowie w roli nauczycieli