Leszczyna 132, 32-733 Trzciana
tel:/fax: 14 613 60 36

Warsztaty teatralne

249
8-11-2019

 

Warsztaty teatralne


W naszej szkole ruszyły warsztaty teatralne prowadzone przez panią Beatę Stalmach. Spotykamy się raz w tygodniu, w poniedziałki na szóstej lekcji.

Stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę, bo wierzymy że to właśnie ona otwiera nas na spontaniczne działania i zachęca do poszukiwania własnej autentyczności i nowych form ekspresji. We wspólnej pracy warsztatowej wykorzystamy całą gamę narzędzi – będziemy tworzyć z improwizacją, oraz skupimy się na pracy z partnerem scenicznym. Wspólnie stawimy czoło tremie, oraz popracujemy z własnymi emocjami, ucząc się wykorzystywać je na własną korzyść. Praca ta nauczy nas opowiadania historii grą aktorską, zaś ćwiczenia teatralne otworzą nas na świat i dadzą nową perspektywę.

 

 

0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły: Warsztaty na Politechnice Krakowskiej - część II Warsztaty na Politechnice Krakowskiej - część I Projekt "Planeta Kreatywnych. Inżynier 4.0". Warsztaty dla naszych uczniów na Politechnice ZAJĘCIA DODATKOWE/WARSZTATY TEMATYCZNE WARSZTATY Z AZBESTODONTKIEM Warsztaty Oxfordzkie