Leszczyna 132, 32-733 Trzciana
tel:/fax: 14 613 60 36

Wyjazd klas 0-III na spektakl teatralny "SHREK"

113
9-01-2020

 

Dnia 09.01. 2020 r. uczniowie z klas 0-III szkoły podstawowej w Leszczynie wybrali się do Bochni na spektakl teatralny pt. „Shrek”. Sztukę o „tolerancji” przedstawili aktorzy Narodowego Teatru  Profilaktycznego "Alert" z Wrocławia.

Z pomocą zabawnego ogra, aktorzy pokazali dzieciom, że świat jest ciekawy i piękny w swej różnorodności, że nie należy się przed nim zamykać, ale poznawać go, gdyż staniemy się wewnętrznie bogatsi. Dzięki spektaklowi dzieci nauczyły się, że przyjaciele są bardzo ważni w życiu, że należy doceniać to, co się ma i warto być dobrym człowiekiem.

Po przedstawieniu uczniowie nagrodzili aktorów gromkimi brawami, a następnie pełni wrażeń i emocji udali się w drogę powrotną do szkoły.

0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły: SKŁADANIE WNIOSKÓW - WYJAZD DO SZKOŁY PARTNERSKIEJ W BUŁGARII Składanie wniosków - wyjazd do szkoły partnerskiej w Słowacji „Mikołajkowy wyjazd do Krakowa" Wycieczka do Krakowa - spektakl "Kot w butach" i „Żywe Muzeum Obwarzanka" Ślubowanie klasy I - 2019/20 Spektakl teatralny "Kamienie na szaniec" Wyjazd na kabaret - dla rodziców Pasowanie na Czytelnika - klasy 0 Wycieczka klasy III SP do Inwałdu Spektakl "Drewniany talerz"