Leszczyna 132, 32-733 Trzciana
tel:/fax: 14 613 60 36

Z wizytą w Klubie Seniora w Niedźwiedziu

267
10-12-2019

 

Z wizytą w Klubie Seniora w Niedźwiedziu


Dnia 10 grudnia 2019 roku uczniowie klasy VII wraz z wychowawcą Beatą Stalmachpanią Wiesławą Opyd zostali zaproszeni przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej do Klubu Seniora w Niedźwiedziu, w ramach programu „Seniorze wyjdź z domu”. W czasie spotkania wspólnie wykonaliśmy świąteczne ozdoby, które seniorzy zabrali sobie do domów. Była to okazja do integracji  dwóch grup, dwóch odmiennych środowisk – seniorów i młodzieży. W przyjaznej i miłej atmosferze wymienialiśmy się swoimi  pasjami i zainteresowaniami.

To spotkanie miało na celu zbliżyć nas, pomóc pokonać samotność, ale przede wszystkim poszerzyć  horyzonty intelektualne. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie znów się spotkamy.

0.0
Ostatnia modyfikacja: wtorek 10 grudzie 2019 17:31
Powiązane artykuły: Wizyta uczniów naszej szkoły w remizie OSP w Leszczynie 2020 Wizyta policjanta z Nowego Wiśnicza Erasmus+ - Wizyta w Rodgau (NIEMCY) Wizyta w Remizie OSP w Leszczynie Wizyta strażaków z PSP w Bochni w naszej szkole Wizyta klasy I SP w bibliotece szkolnej. WIZYTA UCZESTNIKÓW ERASMUSA+ W NASZEJ SZKOLE Wizyta studyjna w Rzymie SHOK CYRK Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE Wizyta studyjna w Portugalii