Leszczyna 132, 32-733 Trzciana
tel:/fax: 14 613 60 36

Kolejne zajęcia na Politechnice Krakowskiej za nami.

301
15-02-2021

 

Dnia 13 lutego 2021 roku uczniowie klasy drugiej oraz trzeciej po raz drugi uczestniczyli w zajęciach organizowanych przez Uczelnię Krakowską.

W tym tygodniu tematyką zajęć było: „Budowanie miasta” - warsztaty z architektury oraz zajęcia laboratoryjne pt. „Naturalna plastelina i ekologiczne rysunki”.

W trakcie zajęć uczniowie zapoznali się z tematyką z zakresu kompozycji i funkcjonowanie współczesnego miasta jak również jak projektuje się przyjazne mieszkańcom przestrzenie publiczne, oraz  jak dobrze zaprojektowana architektura i otoczenie wpływają na użytkowników.

W czasie zajęć laboratoryjnych  uczniowie mieli okazję  zobaczyć z jakich produktów i w jaki sposób powstają ekologiczne farby do malowania. Na zakończenie spotkania każdy z uczestników mógł się wykazać swoimi umiejętnościami plastycznymi.

 

0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły: Zajęcia na Politechnice Krakowskiej - 16.10.21 Zajęcia na Politechnice Krakowskiej - 09.10.21 Warsztaty chemiczno-biologiczne na Politechnice Krakowskiej dla uczniów klasy 5 i 6 Udział uczniów klasy 8 w Gali podsumowującej projekt "Inżynier 4.0" na Politechnice Krakow I miejsce uczennic klasy VIII w "Międzyplanetarnym Quizie Wiedzy o Politechnice Krakowskiej Zajęcia biblioteczne - Zabawy z baśniami Zajęcia przedszkolaków z interaktywną matą Zajęcia świetlicowe od 04 listopada Zajęcia świetlicowe po zajęciach lekcyjnych w dniu 03.XI Warsztaty "Planeta Kreatywnych. Inżynier 4.0" na Politechnice Krakowskiej cz.III